A Box Kutu Koli

En yaygın şekilde kullanılan kutu tipidir. Alt ve üstü kapaklıdır. Kapaklar en ölçüsünün yarısı kadardır ortada birleşir. Ürün veya ürünleri en iyi şekilde bir arada tutan muhafaza, nakil ve tanıtma görevini üstlenen bir ambalaj çeşididir.

A Box Kutu Koli

Katı, sıvı, hassas, yumuşak, dayanıklı, sert, taneli tüm ürünleri A Box koli sayesinde güvenle sevk edebilirsiniz. A Box koli, paketlenen ürünün özelliğine uygun olarak tasarlanır ve istife, palete, ve depolamaya uygun olmasına dikkat edilerek özel ebat ve kalitelerde üretilmektedir.

A Bok Kutusu Kullanım Alanları

A-BOX Koli en çok tercih edilen ve kullanılan standart kolidir. Üretimde ve kullanımda yüksek verimlilik, düşük maaliyet sağlar. Dış kapaklar karton kolinin ortasında birleşir. Koli kapaklarının kapanmasıyla arada kalan mesafe kutunun ebatlarına göre değişebilir. A BOX Koli her sektöre uygun olmakla birlikte en çok, katı ve sıvı ürünler, plastik ürünler, tekstil ürünleri, kırılgan ürünler, dayanıklı tüketim malları, züccaciye ürünleri, kimya ürünleri, deterjan ürünleri, metal ve madeni ürün ile otomotiv yedek parça paketlemesinde kullanılır.